isimden adres sorgulama, isimden adres bulma

Not:Daha önce kulanılan bir program sayesinde adres veya telefona ulaşılabiliniyordu.Türk telekomun sitesini değiştirmesi üzerine program artık çalışmıyor.Altta verdiğim program rehber görevini yapmaktadır.Yani size kimsenin adres veya telefonunu bulamaz.Kısacası şimdilik istediğiniz işlemi yapan bir program yok.Bizde aramaya devam ediyoruz buduğumuz takdirde burada paylaşacağız.

118 REHBER MODÜLÜ (1864 ve sonraki sürümlerde)
Yazdığınız telefon numarasının kime ait olduğunu veya isim, soyisim, semt yazarak; aranan kişinin telefon numarası ve adresini online öğrenebilirsiniz.. (Not: Telefonlarının rehbere geçmesini istemeyen aboneler bulunamamaktadır)

CEP NOSUNDAN ADRES BULMA İSİMDEN ADRES BULMA ISIMDEN TELEFON NUMARASI BULMA

HESAP MAKİNESİ
Program içinde entegre çok fonksiyonlu bilimsel hesap makinesi bulunmaktadır. Windows sisteminde bulunan standart hesap makinesinden farklı olarak birçok bilimsel fonksiyon barındırmaktadır. Hesap makinesinin gelişimi devam etmekte ve finansal işlevsellik katılmaktadır.
SON DAKİKA HABERLERİ
Bu bölüm, son dakika haberleri anlık olarak sizlere sunar. Böylece hem yazılımınızı kullanıp, hem de günün sıcak gelişmelerinden anında haberdar olabilirsiniz. Haber başlıklarına tıklandığında, haberin detayı ve fotoğrafını da görüntüleyebilirsiniz.
(1863 ve sonraki sürümlerde) Artık; üç farklı gazetenin haberleri görüntülenebilmektedir. Daha önceki sürümlerde yalnızca 1 siteden alınıyordu..
METEOROLOJİ BÖLÜMÜ
Bu bölümde büyük illerimize ait günlük, en yüksek ve en düşük sıcaklıkları alabilir, yurdumuzda havanın bugün nasıl olacağını harita üzerinde görebilirsiniz. Ayrıca 5 günlük hava raporunu; harita üzerinde takip edebilirsiniz. Bu bölümdeki bilgiler; T.C. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden anlık olarak elde edilmelidir.
SÖZLÜK
Sözlük kısmı iki bölümden oluşur. Türkçe/İngilizce çeviri bölümü ve Metin yorumlama bölümü. Türkçe/İngilizce bölümünde; İngilizce veya Türkçe olarak girdiğiniz kelimenin anlamını alırsınız. Tipi sözlüktür. Bu sözlük cemhaner.com altyapısını kullanır. Metin Çevirisi ise (TM) SYSTRAN teknolojisi kullanır ve 11 dilde profesyonel metin çevirisi yapar. Bu bölümün Türkçe desteği bulunamamaktadır. İngilizce'den diğer dillere ve diğer dillerden ingilizceye metin çevirisi hizmete sunulmaktadır.

Kullanımda dikkat edilecek hususlar :
1. Bu program internet bağlantısına gereksinim duyar !
2. Yazılım; bilgisayarınızdaki hiçbir özel bilgiye ulaşmamaktadır ! Bu bir garantidir...
3. Bu yazılım; ÜCRETSİZDİR SATILAMAZ ! Program geliştirme sürecine katkıda bulunmak için yazılım içindeki HAKKINDA butonuna basınız...
4. Yazılım içindeki quiz ve advertisement bölümlerinin kullanım hakkı geliştiriciye aittir. Geliştirici bu bölümleri ticari olarak kiralayabilir.
Yasal Uyarı :
Yazılım birçok bilgisayarda denenmiş ve herhangi bir sorun görülmemiştir. 64 Bit işlemciye sahip yeni nesil bilgisayarlarda sorun görülebilmektedir. Bu yüzden 64 Bit işlemci kullanan kullanıcılar bazı sorunlar yaşayabilirler. Bunun dışında; yazılım bilgisayarınıza zarar verecek veyahut, özel/kişisel bilgilerinizi taşıyacak hiçbir bilgiye kesinlikle ulaşmamaktadır. Programın tek amacı; ofis işlemlerinin hızlandırılması için interaktif bir seçenek sunmaktır. Ücretsiz olmasının sebebi; ücretsiz yazılım felsefesinin benimsenmiş olmasıdır !
Buna rağmen yazılımcı; bilgisayarınızın güvenliği konusunda sizlere herhangi bir güvence veremez. Yazılım yüklenmesi ile oluşabilecek olası herhangi bir aksaklıktan mesul değildir. Bilgisayarınızın kilitlenmemesi, programının işlevini sorunsuz olarak yerine getirebilmesi için azami özen gösterilmiş ve bu yazılım kodlanmıştır. Bu bir yasal uyarıdır ve bundan şüphe duyuyor iseniz, lütfen bu yazılımı kullanmayınız. Bu uyarı; yazılımın kurulumu sırasında pencere içinde size gösterilecek ve onayınıza sunulacaktır. Programın bilgisayarınızda yüklü olması, bu şartları kabul ettiğinizin kanıtıdır.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !